12° Açık

Güçte Türkiye Yüzyılı Tepesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile enerji sektörünün üst düzey yöneticileri ve uzmanları, Albayrak Medya’nın düzenlediği “Enerjide Türkiye Yüzyılı Zirvesi’nde buluşuyor. Zirve yarın saat 09.00’dan itibaren Yeni Şafak YouTube kanalı ile tvnet ve tvnet Radyo’dan canlı olarak takip edilebilecek.
Piyasa - 29 Ocak 2023 04:50 A A

Türkiye’nin son yıllardaki dev enerji yatırımlarının ve bunun sonuçlarının değerlendirileceği 1. Enerjide Türkiye Yüzyılı Zirvesi yarın başlıyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde, Albayrak Medya öncülüğünde fiziki ortamda gerçekleştirilecek olan 1. Enerjide Türkiye Yüzyılı Zirvesi’nde, sektörün son dönemdeki atılımları yanında gelecek perspektifi de masaya yatırılacak. Oturumlarda yeni enerji yatırımlar ele alınacak.

ALBAYRAK MEDYA ÖNCÜLÜĞÜNDE

Zirve, tvnet ve tvnet radyo’nun yanı sıra Albayrak Medya sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlanacak. Zirve, petrol, doğalgaz, elektrik, madencilik ve yenilenebilir enerji sektörlerinin aynı gün, aynı çatı altında buluşturan Türkiye Yüzyılı’nın ilk enerji zirvesi olarak öne çıkıyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in yanı sıra enerji sektöründen birçok önemli ismin konuşmacı olarak katılacağı zirve kapsamında, Türkiye Yüzyılı’nda yeni keşifler, enerji sorunları, küreselleşen madencilik ve yeşil enerji dönüşümü gibi önemli konu başlıkları konuşulacak. Zirvenin açılışı Bakan Fatih Dönmez’in katılımıyla düzenlenecek olan özel oturum ile yapılacak.

Piyasa - 04:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  İstanbul’da ‘İlk Evim’ projesi: Dokuz günde 14 bin 838 hak sahibi belirlendi
  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile hayata geçirilen “İlk Evim” projesi kapsamında İstanbul Tuzla’da yapılan kura çekiminde 9 günde 14 bin 838 hak sahibinin belirlendiğini bildirdi.
 • 02
  Bakan Nebati: İnançla azimle ve kararlılıkla ilerlemeye devam ediyoruz
  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye Ekonomi Modeli’ne ilişkin açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Nebati, “Togg başta olmak üzere elektrikli araç ekosistemi, savunma sanayi, enerjide dışa bağımlılığı azaltan yatırımlar ve enerji teknolojileri üretimi gibi alanlarda elde ettiğimiz büyük başarıları daha da ileriye taşıyarak Türkiye Yüzyılı’na güvenle, azimle ve kararlılıkla ilerlemeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 • 03
  Togg’dan değerli gelişme
  Togg, çekilişle teslim edilecek T10X adedini 12 binden 20 bine çıkardığını duyurdu. Çekiliş tarihi de bir gün ileri alınarak 29 Mart oldu.
 • 04
  GSS prim borçları için ödemeler 31 Ağustos’a kadar yapılacak
  Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçları için ödemeler 31 Ağustos’a kadar yapılacak. Anapara, anlaşmalı bankalara ödendiği takdirde, gecikme faizi ve cezası alınmayacak. Ödeme gücü olmayanlar ise gelir testine tabi tutulacak ve tüm borçları silinebilecek.
 • 05
  Akaryakıt Özel Grubu kaçakçılara göz açtırmıyor: 53 milyar liralık kamu ziyanını önlendi
  Akaryakıt Kaçakçılığı ile Mücadele Eylem Planı’nın uygulanmasına devam ediliyor. Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda faaliyet gösteren “Akaryakıt Özel Ekibi”nin yürüttüğü çalışmalarla bugüne kadar 53 milyar liralık kamu zararının önüne geçildi.